Херсонські ветерани АТО провели майстер-клас із приготування піци для дітей з інвалідністю

Талановита людина талановита у всьому. Цю розхожу фразу відомого німецького письменника Фейхтвангера на власному прикладі доводить компанія херсонських військовослужбовців. Віддавши свого часу обов’язок службі в зоні АТО, вони не тільки зуміли повернутися звідти живими, а й відкрити в рідному місті успішний вид діяльності – ветеранську піцерію. Проте на цьому бійці не зупиняються. Їхня мета – не тільки радувати гостей своїми кулінарними вишукуваннями, а й передати досвід підростаючому поколінню. Це й сприяло проведення майстер-класу з приготування піци для дітей з інвалідністю. Докладніше про це читайте на сайті kherson.in.ua.

Як розповідає співзасновник піцерії Віталій Лелюк, його душа завжди лежала до кулінарії. Незважаючи на те, що за освітою він залізничник, більшість трудової діяльності присвятив ресторанній справі. Тому після служби в АТО довго не роздумував, чим займатиметься у рідному Херсоні.

Наразі штат ветеранської піцерії налічує 25 осіб. При цьому найчастіші гості закладу – діти, яких кулінари запрошують на майстер-класи. Один із таких заходів відбувся минулого тижня, участь у якому взяли підлітки з інвалідністю.

Віталій зізнається, що процес йому не просто подобається, він його надихає. Адже часто діти знаходять хоч і нетипові, але дуже оригінальні поєднання інгредієнтів. Крім того, юні учасники вигадують не лише рецептуру, а й назви своїм піцам, що робить процес ще творчішим.

Дві сестри Іра та Саша Мірошник участю у цьому заході залишилися дуже задоволені. Більше того, отримані навички дівчатам не терпілося виявити вдома. Тому на їхню маму на вечерю чекала смачна та апетитна піца, приготована доньками.

Comments

.,.,.,.