«Маски-шоу» від Георгія Делієва

В Херсоні народилася велика кількість видатних людей, який зробили великий внесок у розвиток кіноіндустрії. Один з таких відомий не тільки в Україні, але й далеко за її межами гуморист, комік, режисер, актор Георгій Делієв. Більше на kherson.in.ua

Дитинство, навчання

Народився Георгій 1 січня 1960 року в Херсоні. Все своє дитинство Жорик провів у Новій Каховці, бо його батьки працювали тут вчителями в інтернаті.

З раннього віку активно займався веслуванням, легкою атлетикою, волейболом. Дуже любив малювання та відвідував міську художню студію. Проте, вважав за краще дружити з хлопцями бешкетниками. Разом з друзями лагодив і ганяв на велосипедах, грав на гітарі.

У 1977 році чоловік вступив до Одеського інженерно-будівельного інституту. У 1982 році закінчив заклад, здобувши професію архітектора. Два роки Делієв працював за спеціальністю у місті П’ятигорськ, потім переїхав до Кишинева. Зрозумівши, що інженерія не його, Георгій починає шукати себе в театрі.

У 1984 році влаштовується працювати у Ленінградський театр «Ліцедеї». У цьому ж році його приймають в ансамбль пантоміми та клоунади «Маски» при Одеській філармонії.

З 1986 по 1989 рік чоловік вступає до Київського державного університету театрального мистецтва на факультет «Режисура естради». Закінчивши заклад у молодого коміка, актора розпочинається активний розвиток в кар’єрі.

Здобуття слави, успіх в кар’єрі

Першим успішним дебютом Делієва у 1991 році став фільм «Сім днів з російською красунею». Він досить гарно вжився в роль, чим привернув до себе увагу багатьох режисерів, постановників. У цьому ж році він стає режисером-постановником, автором сценарію комедійної програми «Маски-шоу», яке здобуло велику популярність у всьому світі.

Далі кар’єра молодого коміка, режисера починає зростати. У 2004 році Георгій грає головну роль Остапа Бендера в німецькому фільмі «12 стільців». В цій кінокартині знялась вся комік-трупа «Маски-шоу». Прем’єра фільму успішно була представлена на Берлінському кінофестивалі.

Вже у 2004 році на екрани вийшов фільм Кіри Муратової «Налагоджувальник», в якій Делієв блискуче зіграв головну роль.

Досить цікаво й те, що Георгій робив небезпечні трюки: перевертався на машині, падав з великої висоти, розбивав скляні пляшки об голову. 

В серпні 2005 року за рішенням Міжнародної академії Трюку за великий внесок в розвиток кінематографії, популяризацію трюкового мистецтва в кіно, Делієву було надано звання Академіка Міжнародної Академії трюку.

У 2017 році Георгій отримав головну роль Батона в комедійній мелодрамі «Світлана». За сюжетом дівчина Світлана приїжджає до столиці, щоб стати зіркою відомою на весь світ. Проте життя розпоряджається так, що дівчину втягують у пошуки скарбів Богині. Винні у цьому два брати – Костик та Олег. 

Костик молодий вчений, його дуже цікавить старе капище, яке пов’язане з культом Богині. Олег, гравець, авантюрист, має мрію знайти скарб, щоб розпрощатися з боргами. Молоді люди видають себе за продюсерів, та запрошують дівчину брати участь з ними у розкопках. Ця комедія отримала багато гарних відгуків та принесла ще більшу популярність Делієву. 

Георгій не тільки знімається в кіно, у вільний час займається живописом. Його картини часто виставляють на виставках. Комік обожнює працювати в різних техніках: масло, акрил, акварель.

Особисте життя коміка

Делієв був одруженим 2 рази. З першою дружиною Ларисою Георгій прожив 33 роки, в шлюбі у пари народилася дитина. Після важкої хвороби жінка померла.

Другою дружиною коміка стала Катерина Делієва, джазова співачка. Попри те, що у них різниця у 25 років, пара кохає одне одного. У листопаді 2015 року в них народився син.  

Comments

.,.,.,.