З фізкультурника на успішного співака: життя та творчість Віктора Романченка

На Херсонщині народилося багато талановитих співочих людей, які змогли заявити про себе на всю Україну та світ. Один з таких, Віктор Романченко. Чоловік відомий український співак, рок-музикант, переможець другого сезону музичного шоу талантів «Х-фактор». Як Віктор зміг вибороти славу, популярність читайте далі у статті на kherson.in.ua.

Дитинство, навчання

Народився Віктор 25 серпня 1978 року в Білозерці Херсонської області. У 1995 році хлопець закінчив середню школу. Паралельно навчаючись в школі він професійно займався греко-римською  боротьбою в спортивній школі. Зміг досягнути першого місця на молодіжному чемпіонаті України в Запоріжжі. 

Наприкінці 10 класу Віктора запросили до музичного гурту, який співав на весіллях. Тоді постало важливе питання: спорт, чи музика. Віктор вибрав спорт, проте не зміг відмовитися від музики, навчаючись паралельно їздив з гуртом по весіллях. Коли Романченко закінчив школу, припинив свою спортивну кар’єру. 

У 1997 році Віктор вступив до Херсонського державного університету на факультет «Фізичне виховання». Там навчався 5 років, у 2002 році успішно закінчив заклад та отримав диплом з відзнакою. Певний час чоловік працював викладачем на кафедрі фізичного виховання.

Пізніше його мрія та талант взяли верх, Віктор зрозумів, що присвятив кілька років не тому, що йому подобається.

Випробовування удачі на шоу талантів «Х-Фактор»

Славу Віктору принесла випадковість. У 2010 році за сприяння родини, друзів, він прийняв для себе доленосне рішення – показати свій співочий талант на всю Україну. Тоді, пройшовши успішно кастинг чоловік вперше за все життя потрапив на велику сцену «Х-Фактор» з піснею Аврама Руссо «Я не люблю вас і люблю». Публіка високо оцінила виступ Романченка, і тому вже через 3 тижні він як переможець номінації, виступав на одній сцені з учасниками шоу  у гала-концерті першого сезону шоу талантів.

Згідно з правилами шоу, переможець в онлайн голосуванні автоматично потрапляє до тренувального табору наступного шоу. Так сталося і з Романченком. Він зміг дуже гарно подолати труднощі в навчальному таборі. Варто зазначити, що у таборі було постійне психологічне навантаження, учасники щоночі вчили сова. Спати доводилося не більше 40 хвилин в день. Попри це, Віктор отримав цінні поради від педагогів по вокалу та тренера.

У суперфіналі він переміг Олега Кензова. Після чого здобув звання найкращого вокаліста країни та 2 мільйони гривень. Гроші отримані з конкурсу співак витратив на власний розвиток: написання нових пісень, аранжування, рекламу і концерти.

Після шоу, співоча кар’єра тепер відомого Віктора Романченка набирала обертів. У 2012 році він виступив на одній сцені разом з гуртом «Queen» та Адамом Ламбертом, заспівавши з ними одну пісню, на благодійному концерті у підтримку людей, хворих на СНІД.

У 2014 році Віктор потрапив до національного відбору на «Євробачення». Співаку, який здобув небувалу популярність, виступав на різних музичних шоу, цього разу вдалося підкорити серця суддів національного відбору. За результатами першого етапу Романченко був внесений до 20 найкращих виконавців.

Пісня присвячена рідній Україні

У 2022 році Романченко випустив нову пісню «Незламні» присвячену подіям в Україні. Текст для Віктора написав відомий іспанський співак Рафаель. Романченко хотів виступити з новою піснею на «Євро-2022», проте не пройшов відбір. Ця унікальна музична композиція увібрала в себе емоції та почуття людей, які жили на окупованій Херсонщині. Текст нової пісні «Незламні» Віктор написав  за кілька днів, всього на випуск хіта до чартів знадобилося 3 тижні. 

Comments

.,.,.,.