Вивіз родину та пішов воювати: херсонська зірка української естради вже місяць на фронті

З початком вторгнення російських військ на територію України, лави наших Збройних Сил поповнили громадяни, які жодного разу не тримали в руках зброю, а вели виключно цивільне життя. Серед добровольців немало зірок естради, які мають прихильників і за кордоном. Один з таких – херсонець Макс Барських. Більше на kherson.in.ua.

Співак від початку розгортання бойових дій висловив свою рішучу позицію щодо розірвання зв’язків з росією. Він заборонив використання його музичних продуктів на території країни агресора всіма можливими шляхами, у тому числі унеможливлює показ кліпів телеканалами, вихід треків на радіостанціях та звучання пісень як саундтреків до фільмів або серіалів російського виробництва.

Важкі дні евакуації сім’ї співака

Три дні у дорозі провів Макс Барських та його рідні. Вони встигли виїхати з Херсонщини до того, як в обласний центр увійшли російські війська. Артист розповів, що провів кілька безсонних днів за кермом, тому мав погане як фізичне, так і психологічне самопочуття. У своєму пості в Інстаграм він поділився своїми враженнями та назвав цю поїздку “чортовим фільмом”.

Як зараз показує ситуація в області, у жителів південного регіону була можливість вільно виїхати лише у перші два дні війни, адже на третій – окупанти зайняли майже всю територію. Відтоді, люди лише через кілька тижнів почали виїжджати через “неофіційні” коридори ризикуючи попасти під обстріл або у полон агресора на чисельних блокпостах.

Мікрофон змінив на автомат

Розібравшись у своїх думках, Макс Барських зізнався, що для нього недостатньо допомагати війську матеріально або дистанційно. Він прагнув безпосередньої участі у захисті батьківщини. Врешті, пройшовши короткий курс підготовки, він зміг приєднатися до рядів захисників у Збройних Силах України, зайнявши позицію в обороні Києва.

“Я інакше не можу. Цей мій дім, моє минуле, майбутнє. Це мої близькі. І коли хтось приходить і хоче забрати це, для мене він автоматично стає ворогом”, – сказав співак в ході інтерв’ю для видання Vogue UA.

У своїх публічних зверненнях, Макс підтримує всіх тих українців, які з ним пліч-о-пліч відстоюють терени держави, займаються волонтерством та просто рятуються від обстрілів. Він зазначає, що ця війна поміняла його світогляд та відношення до життя в цілому.

Херсонський артист не є винятком серед відомих особистостей, які одягли військову форму та чинять опір окупантам. Разом з професійними українськими бійцями воюють його колеги по естраді – Андрій Хливнюк, Святослав Вакарчук, Тамерлан та багато інших. Також до лав місцевих тероборон приєдналися зірки з інших сфер – талановитий режисер Ахтем Сеітаблаєв та Всесвітньовідомий боксер Василь Ломаченко. 

Comments

.,.,.,.