Linza Space – новий артпростір у Херсоні

У Херсоні не так багато цікавих і оригінальних культурних центрів, де можна було б відпочити, послухати живу музику чи подивитися якусь виставу. Нещодавно список таких місць поповнився ще однією локацією, яка отримала назву Linza Space. Більше деталей на сайті kherson.in.ua.

Йдеться про своєрідний культурний простір, де гармонійно поєднується оригінальний інтер’єр, сучасна музика, театр, живе спілкування та багато чого іншого.

Характеристика нової локації у Херсоні

Розташувався артпростір Linza Space у Херсонському планетарії. Обрали саме таку назву, бо знайшли цікаве дзеркало від телескопа, яке зможе зацікавити допитливих херсонців. До того ж лінза являється інструментом дослідження, асоціюється з наукою, невідомим, що також підходить для назви нового культурного об’єкту міста.

Приміщення прикрасили різноманітними цікавими знахідками, які знайшли у планетарії. Комусь вони здаються звичайним мотлохом, металоломом, але там вони стали предметами апсайклінгу, отримали нове життя.

Локація Linza Space стала однією з небагатьох у Херсоні, де можна послухати живу музику. І це не попмузика, а більш цікаві й глибокі композиції.

Засновники стверджують, що таке місце у Херсоні ідеально підходить для активних херсонців, тих, хто хоче провести час оригінально та цікаво, отримати нові емоції. Там вже відбулося немало різних заходів, серед яких і концерти, і вистави, і сучасні перформанси.

Артпростір збирається розширювати перелік тих заходів, які відбуватимуться там. Плануються і веселі вечірки, і лекторії, і багато інших розваг для охочих херсонців.

Музиканти, які вже побували в Linza Space

Засновники такого оригінального місця у Херсоні планують прищепити херсонцям любов до цікавої, сучасної музики з сенсом. Для цього вони запрошують до Linza Space талановитих, відомих музикантів, серед яких і херсонські представники, і гурти інших українських міст.

Наприклад, своїм виступом вже порадував гурт Crocodile Project, який рідко виступає у Херсоні, адже має напружений графік. Хлопці багато гастролюють і беруть участь у різноманітних фестивалях, конкурсах. Вони пишуть авторську музику, яка спроможна здивувати та справити враження на будь-якого слухача.

Величезним святом для відвідувачів Linza Space став і виступ Breezy Rodio, видатного блюзмена наших часів, який прилетів до Херсона з Чикаго. Він являється популярним музикантом на чиказькій сцені та зміг завоювати серця багатьох меломанів.

Breezy Rodio дає понад 300 концертів на рік, виступає у США, Японії, Україні, Італії тощо. Він має значний музичний досвід, співпрацював з легендами блюзу, про що величезна кількість інших музикантів можуть тільки мріяти.

Артист виконав гарні різдвяні хіти, підняв настрій херсонській публіці й ще раз переконався у щирості та відкритості українського населення. Як блюзмен, так і відвідувачі артпростору отримали чимало нових вражень і чудових спогадів, які надовго залишаться у їхній пам’яті.  

Тому якщо є бажання провести своє дозвілля культурно та цікаво, познайомитися ближче з мистецтвом, то можна відвідати нову херсонську локацію Linza Space, якій є чим здивувати містян.

Comments

.,.,.,.